In deze module worden alle voorgaande stappen bij elkaar gevoegd tot één geheel. Met een framework wordt de beoogde samenwerking van ondernemer en zijn team zoals dat is aangegeven in de Strategische Foto van TalentGroei en Ondernemerschap in zijn geheel uitgewerkt. Er wordt een plan en aanpak opgesteld voor het vervolg.
Interactief met de mogelijkheid om veel met collega-ondernemers te sparren.
Keuze uit aantal (online) kennisdelingsevents. Zie het overzicht van de kennisdelingsevents van onze partner WeShareTalent
Deze module maakt onderdeel uit van het jaarprogramma "TalentGroei en Ondernemerschap" dat in principe met elke module gestart kan worden. je krijgt toegang tot 10 maandelijkse sessies voor ondernemers en een keuze uit 500 (online) kennisdelingsevents. Bekijk het gehele programma hier.
Voor €1500,- exclusief btw per jaar krijg jij toegang tot de 10 maandelijkse bijeenkomsten en nemen 4 van jouw werknemers deel aan de 500 online events.
Meer medewerkers die willen deelnemen? Geen probleem:
€1800 - 10 bijeenkomsten en 10 medewerkers
€2400 - 10 bijeenkomsten en 25 medewerkers
€3000 - 10 bijeenkomsten en 50 medewerkers
Of stuur een mail naar: [email protected]